Kosmetika - Phyris

 

PHYRIS JE UNIKÁTNÍ INTELIGENTNĚ NAVRŽENÁ 3-FÁZOVÁ KONCEPCE PÉČE

3-FÁZOVÁ KONCEPCE ZAVÁDÍ NOVÉ STANDARDY

Značka PHYRIS nabízí přesně tu správnou péči pro každou kosmetickou potřebu. Výběr co do šíře a co do hloubky přesvědčil profesionální poskytovatele kosmetických služeb.
Ani příliš mnoho ani příliš málo.
Sametová textura, vůně, velmi atraktivní prezentace zařazuje PHYRIS do nejvyšší ligy.

FÁZE 1 – ČIŠTĚNÍ

Čištění, peeling a tonizace s výrobky PHYRIS je wellness zkušeností a rituálem, který je příjemnou a neoddělitelnou součástí moderního kosmetického sortimentu. Nabízí výběr ze skvělých textur, gelů, mlék, krémů, vod a pěn. Pro hluboké čištění je tady abrazivní a enzymatický peeling a pro salony peeling založený na ovocných kyselinách.

FÁZE 2 – AKTIVACE

PHYRIS ČINÍ KOSMETICKOU PÉČI MNOHEM EFEKTIVNĚJŠÍ.

SOMI Aplikace vybraných produktů SOMI ve FÁZI 2 – Aktivace – tvoří podstatu koncepce dokonalé péče PHYRIS. SOMI ve FÁZI 2 závisí od individuálního stavu pleti, jejího typu a potřeb a je vhodným esem do hry.

FÁZE 3 – PÉČE

PHYRIS je vysoce efektivní a dobře se snáší. Vybrané rostlinné extrakty a vitaminy, jemné ovocné kyseliny a stopové minerální prvky, kmenové buňky a produkty s kyselinou Hyaluronovou se zpracovávají nejmodernějšími technologiemi, aby byly zaručeny optimální vlastnosti a špičková kvalita. PHYRIS věnuje stejnou pozornost inovačním high-tech aktivním složkám a proto vždy určuje nejnovější trendy. Se širokou škálou individuálních produktů k ošetření pleti poskytuje PHYRIS celou řadu současných možností k ideální ochraně a péči vaší pleti, jako i efektivní boj s předčasným stárnutím a různými problémy pleti. Efektivita a tolerance se pravidelně testují na dobrovolnících pod lékařským dohledem. Testy na zvířatech jsou tabu.

VÝHODY NA PRVNÍ POHLED

Šikovně vymyšlený třífázový koncept ošetření PHYRIS je jasně před konvenčními metodami kosmetické péče. Aktivační preparáty Somi ve FÁZI 2 jsou obzvlášť významné, pro následnou FÁZI 3 – PÉČE, protože zvyšují její účinky, prodlužují její efekt a zvyšují její snášenlivost.

UNIKÁTNÍ SLOŽENÍ, BALENÍ, ZNAČKA A VZTAHY SE ZÁKAZNÍKY PHYRIS

je zárukou prvotřídní kvality ve všech segmentech: pravidla kosmetického oboru, velmi efektivní složení, bezchybné, elegantní balení a vysoká úroveň inovace spolu se skutečným přibližováním se k zákazníkovi – to je jen část z toho, co můžete očekávat od exkluzivní značky PHYRIS.

JE SKVĚLÉ CÍTIT SE MLADÁ A OPEČOVÁVANÁ

Osobní požadavky na kosmetickou péči každého zákazníka jsou rozmanité a den ode dne se mění podle toho, jak se mění stav pokožky a životní okolnosti. Každý zákazník je unikát a zaslouží si takové zacházení. PHYRIS se individuálně stará o každého zákazníka, jeho pleť a osobní preference a zároveň nabízí kosmetickou péči pro každou situaci – vysoce efektivní a dobře tolerovanou.

Dosáhnout úspěch s PHYRIS je snadné. Po krátkém čase dosahuje výsledky viditelné pro kosmetičku i pro zákazníka.

PHYRIS VE SVĚTĚ

Celosvětová síť pro spolupráci s PHYRIS soustavně implementuje poslední výsledky výzkumu renomovaných vědců, dermatologů a zkušených kosmetických chemiků, kteří znají, že kosmetický trh jde stále vpřed – PHYRIS určuje trendy. Produkty se vyrábí výlučně v Německu podle stejných přísných pravidel, jako jsou pravidla pro farmaceutický průmysl.
Totální kvalita – PHYRIS je 100% bezpečná značka.

MEZINÁRODNĚ ÚSPĚŠNÁ ZNAČKA PHYRIS

je také mezinárodně chráněná obchodní známka. Více než 5,000 úspěšných poskytovatelů kosmetických služeb v Evropě, USA, na Středním a Dálném Východě přesvědčila značka svou unikátní třífázovou koncepci – s trvalým úspěchem, který stále roste.

HydroActive 700,-/60min


NOVINKA! Ošetření HYDRO ACTIVE od kosmetiky PHYRIS

Kosmetika PHYRIS je obsahuje jako účinnou látku kyselinu hyaluronovou, která hydratuje Vaši pleť a působí proti tvorbě jemných vrásek způsobených dehydratací. Zapomeňte na injekční terapii a Botox. Stejný efekt přirozeně a bez bolesti.

Působení kyseliny hyaluronové v kosmetice PHYRIS HYDRO ACTIVE
1. Kyselina hyaluronová působí jako přirozený intenzivní zvlhčovač pleti.
2. Kyselina hyaluronová v kapslích se uvolňuje pomalu a postupně, takže hydratuje pleť nepřetržitě.
3. Mikroskopická velikost částeček kyseliny hyaluronové způsobuje, že navázaná voda vyplní pokožku zevnitř a zvyšuje její hladkost.

Ošetření HYDRO ACTIVE obsahuje:
  • odlíčení
  • ferment peeling
  • ultrazvukové čištění
  • SOMI aktivace
  • hyaluronové sérum + maska
  • relaxační masáž obličeje a dekoltu
  • hyaluronová kapsle

Produkty PHYRIS jsou ideální k péči a ochraně o Vaši pleť. Efektivně bojují se stárnutím pleti i pleťovými problémy.

Důležité upozornění: Kosmetika PHYRIS není testována na zvířatech!

Značka PHYRIS je celosvětově rozšířenou značkou, kterou doporučují renomovaní vědci a dermatologové.